Look

Stubai 2024
Maturitní ples tříd 4.A.B - 9.12.2023
Národní muzeum - 1.A
Vánoční trhy Wroclaw
Exkurze - Česká národní banka Praha
Běh do zámeckých schodů
Turnaj SŠ ve volejbale
Průvodcovská činnost 4.B - Praha

 

Erasmus Day

Naše škole se aktivně zapojuje do projektů ERASMUS+ a to jak v projektech určených žákům, tak také pro podporu vzdělávání učitelů.

Z tohoto důvodu jsme se připojili k této mezinárodní aktivitě a uspořádali jsme pro naše žáky prezentace, kde starší žáci sdíleli své zkušenosti a zážitky právě z programů ERASMUS+ s mladšími žáky, kteří ještě tuto možnost nevyzkoušeli. K nám do školy také přišli zahraniční vysokoškoláci, kteří tento rok působí v Česku, právě v rámci ERASMUS+, a vyučují angličtinu či svůj rodný jazyk na náchodských školách. Tito studenti seznámili naše 4. ročníky s možností vycestovat po maturitě do zahraničí v rámci tohoto projektu.