Novinky

Školní výlety
Sportovní management na bruslích
Maturanti 2021
Sportovní management - UNIFITTEST
Po maturitě do Kanady
Studentské firmy
Distanční výuka – jak probíhá?
ACADEMIA MERCURII - OBORY
Cesta po opevnění Odolov - Červený Kostelec
Adaptační kurz 1.A 2020
Adaptační kurz 1.B 2020

Soutěže

PROFI GO 2020 SOUTĚŽ TALENTŮ PRO CESTOVNÍ RUCH

  1. místo Martin Janata, Jan Týfa získal zvláštní cenu poroty

 

Ekonomická olympiáda
školní kolo -  pro 1.- 3. ročník

krajské kolo -  Kateřina Zítková – 2. B - obor Cestovní ruch
                      Filip Ducháč –  2. B - obor Cestovní ruch
                      Simona Hanzlová – 3. B, obor Cestovní ruch J

 

Matematická olympiáda

školní kolo:

  1. ročník
  2. místo – Kopecká Michala – 1. B
  3. místo – Lisičanová Lucie – 1. B
  4. místo – Sedláčková Anežka – 1. B

 

  1. ročník
  2. místo – Kopecký Tomáš – 2. A
  3. místo – Svobodová Eliška – 2. A
  4. místo – Nyklíčková Eliška – 2. B

 

  1. ročník
  2. místo – Černý Filip – 3. A
  3. místo – Osoba Adam – 3. B
  4. místo – Hanzlová Simona – 3. B

 

  1. ročník
  2. místo – Janata Martin– 4. B
  3. místo – Vagay Tomáš – 4. B
  4. místo – Salvatore Hana Claudia a Škop Ondřej – 4. A

 

Dějepisná olympiáda

školní kolo:

  1. místo – Denisa Košťálková – 3. B
  2. místo – Hanzlová Simona – 3. B
  3. místo – Filip Ducháč – 2. B

 

okresní kolo – Denisa Košťálková – 3. B
                      Simona Hanzlová – 3. B         

 

Přírodovědný klokan

školní kolo: 

  1. - 2. místo – Nyklíčková Eliška – 2. B a Lisičanová Lucie – 1. B
  2. místo – Šolínová Denisa – 2. B

Soutěže v cizích jazycích

Best in English
školní kolo - v anglickém jazyce pro 1. - 3. ročník

  1. místo v Královehradeckém kraji
  2. místo v České republice
  3. místo ve světě

 

Anglický jazyk

školní kolo:

  1. místo – Maršíková Daniela – 1. B
  2. místo – Spěváček Matěj – 3. B
  3. místo – Donajová Lucie – 2. B

 

 

Veletrhy

Veletrh studentských firem - JA Studentská Firma

studenské firmy: Euphoria a L´Brace

  1. místo - Osoba Adam z firmy L´Brace v 90-ti vteřinovém rozhovoru s investorem v anglickém jazyce
  1. místo - firma Euphoria
  2. místo - firma L´Brace

 

Sport

Okresní kolo škol v přespolním běhu

  1. místo dívky: Brklová Andrea, Šimková Kristýna – 3. ročník,

                         Šolínová Denisa, Šrajbrová Nikol – 2. ročník,

                         Náglová Radka, Kopecká Michala – 1. ročník

  1. místo chlapci: Prouza Filip, Osoba Adam – 3. ročník,

                            Nyč Adam, Sochor Rostislav, Nývlt Tomáš – 1. ročník

 

Běh do zámeckých schodů

  1. místo dívky: Brklová Andrea, Šimková Kristýna – 3. ročník,

                         Šolínová Denisa – 2. ročník,  

                         Náglová Radka, Procházková Kateřina – 1. ročník

  1. místo chlapci: Prouza Filip, Osoba Adam – 3. ročník,

                            Čech Alexander – 2. ročník,

                            Nyč Adam, Nývlt Tomáš – 1. ročník

 

Turnaj středních škol ve stolním tenise

  1. místo chlapci: Hejzlar Michal – 2. ročník,

                            Prouza Filip – 3. ročník,

                            Janata Martin, Pajkrt Filip – 4. ročník